Ferie Zimowe 2019

Ferie odbywały się w dniach 11-14.02.2019. Każdego dnia towarzyszyła nam jakaś myśl formacyjna, którą poznawaliśmy rano. Wieczorem zaś poznawaliśmy ją głębiej poprzez dramę oraz słowo refleksji. Codziennie oprócz atrakcji poza szkołą odbywały się radosne pogodne wieczory. Część uczniów codziennie spędzała czas na wolontariacie w schronisku w Dąbrówce oraz stajni w Barłominie. W poniedziałek towarzyszyło nam zagadnienie życzliwości. Atrakcją był wyjazd do Gdańska Magnum Areny na ASG Paintball. Kolejnego dnia zastanawialiśmy się nad zaufaniem oraz pojechaliśmy na narty do Przywidza. W środę tematem przewodnim była przyjaźń, Udaliśmy się aż na dwie atrakcje, Gokarty oraz Escape Room. W ostatnim dniu wspólnych ferii zastanawialiśmy się jak w życiu być odważnym. Na koniec pojechaliśmy do Aquaparku w Redzie.

2019-06-04T11:20:41+00:00