MEMORIAŁ IM. KS. IGNACEGO BŁAŻEWSKIEGO SDB

Dnia 20.06.2022 po raz kolejny  odbył  się  Memoriał  im.  ks.  Ignacego  Błażewskiego.  Tradycyjnie  trasą  memoriału  było Kniewo-Orle. Pierwsza  z grup,  która  zapaliła symboliczny znicz na grobie naszego patrona na metę dotarła rowerami. Druga grupa dobiegła przez las piaśnicki. Ostatnia ekipa dopłynęła kajakiem poprzez jezioro Orle rzeką oraz kanałem Redy. Na miejscu odbyło się wędkowanie,  grill  oraz mini turniej.  Można  było zmierzyć się  w konkurencjach  takich  jak:  strzelnica  na  powietrze,  strzelnica  na  śrut,  rzut  do  celu,  ścianka  wspinaczkowa. Finałem  imprezy  był  mecz  w  siatkówkę  pracownicy  szkoły  kontra  uczniowie.  Na  końcu  odbyło  się  wręczenie  nagród  oraz  wyróżnień.

Serdecznie  dziękujemy  firmie Wiosło Spływy Kajakowe  z Orla  za bezpłatne  udostępnienie  kajaków  oraz  możliwość  skorzystania  z przystani kajakowej w Zamostnym. Zachęcamy do korzystania z usług tej firmy www.wioslosplywy.pl

 

 

2022-06-21T15:31:09+00:00