„MĘSKI AZYMUT – Weekend Liderów Męskich Inicjatyw”

Salezjanie w Kniewie wraz z Grupą Męska Vera Virtu – jako partnerem wydarzenia „MĘSKI AZYMUT – Weekend Liderów Męskich Inicjatyw” – wspólnie ze Stowarzyszeniem Mężczyźni Świętego Józefa z Krakowa mają ogromną przyjemność zaprosić mężczyzn na VI Edycję tego arcyciekawego wydarzenia, które w tym roku w dniach 6-8.05.2022 odbędzie się w Salezjańskim Centrum Młodzieży w Kniewie. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich mężczyzn nie tylko do liderów męskich grup, ale wszystkich tych, którzy również pragną wspierać i prowadzić mężczyzn w Kościele (mężczyzn ze wspólnot, grup modlitewnych, liturgicznych służb ołtarza itp.)

Gościem wydarzenia będzie Bill Moyer z Waco w stanie Texas (USA), założyciel SOS Leadership Institute, organizacji kształtującej liderów zmiany. Bill nauczał liderów 36 krajach świata 49 stanach USA na temat efektywnego przywództwa. Przez wiele lat pracował z młodzieżą w parafii św. Hieronima w Waco oraz jako doradca rodzinny w Diecezjalnym Biurze Życia Rodzinnego. Doceniony został również przez Diecezję Austin nagrodą „Przyjaciel młodych” oraz (wspólnie z żoną Rose) nagrodą “Lumen Gentium”. Prowadził ponad 150 rekolekcji i warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych m.in. wspólnie ze swym synem Billym oraz żoną Rose.

Więcej informacji i zapisy dla chętnych uczestników poprzez link na stronie Facebook Vera Virtu, link na stronie mezczyzni.net oraz link https://mezczyzni.net/aktualne/meski-azymut-6-weekend-liderow-roznych-meskich-inicjatyw/?fbclid=IwAR197jyylRzOnJtmb8qWqJMuRRmMSKIblauuJs2UMscae4F36ni2WvNl4ys

 

Serdecznie zapraszamy

2022-04-22T00:09:05+00:00