PRÓBNY EGZAMIN E-8 W NASZEJ SZKOLE

W miesiącu grudnia w naszych szkołach podstawowych odbywają się próbne egzaminy klas ósmych. Również i nasza szkoła przystąpiła do egzaminu próbnego. Uczniowie klas ósmych ubrani galowo w dniach 30.11 -02.12. 2021 r. przystąpili do próbnego egzaminu. Wszystko odbywało się według instrukcji o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty obowiązująca w roku szkolnym 2021/2022 powstała we współpracy Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z okręgowymi komisjami egzaminacyjnymi. Na egzaminie tym uczniowie dowiedzieli się jak mają postępować, zachowywać i na czym skupić swoją wagę. Życzymy im mądrości i wiedzy oraz potrzebnych łask w rozwiązywaniu różnych zadań egzaminacyjnych. Nauka jest głównym lekarstwem na trudy życia; nie ma żadnej nieprzyjemności, która nie staj się lżejsza po godzinie lektury.

2022-02-07T11:50:23+00:00