Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Pierwszego września o godz. 15:00 odbyła się uroczysta inauguracja kolejnego roku szkolnego. Klasę pierwszą rozpoczęło dwunastu nowych uczniów, których wychowawcą został pan Sławomir Czarnecki, wychowawca w internacie oraz nauczyciel techniki. Jak co roku została odprawiona Msza Święta, którą sprawował ks. Mirosław Kurkiewicz Ekonom Inspektorii p.w. Św. Wojciecha w Pile. Po wspólnej modlitwie zostało wykonane pamiątkowe zdjęcie, które zapewne znajdzie miejsce w szkolnej kronice. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się na spotkanie w klasach. Dzięki dobrej pogodzie popołudnie tego dnia spędziliśmy bardzo aktywnie. Jedna grupa udała się na wycieczkę rowerową, druga zaś na mecz piłki nożnej na orlik w Rybnie. Wieczór został poświęcony na przypomnienie uczniom regulaminu internatu.

rozp1

rozp2