SZKOŁA Z KOSTKOWA NA WARSZTATACH PREORIENTACJI ZAWODOWEJ

Niedawno z prezentacją naszej oferty edukacyjnej gościliśmy w Szkole Podstawowej w Kostkowie. Była to okazja do opowiedzenia o tym jak wyglądają u nas zajęcia. Zaprosiliśmy wtedy wszystkich aby przyjechali do nas na dni otwarte szkoły. Rewizyta odbyła się w dniu 15 marca 2022r. Chłopcy ze szkoły w Kostkowie mogli realnie wziąć udział w zajęciach preorientacji zawodowej, które odbywają się na co dzień dwa razy w tygodniu. Nasi goście podjęli się pracy w pracowni tapicerskiej, gastronomicznej, drukarskiej oraz serwisowej. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia na stronę szkoły w Kostkowie: http://www.szskostkowo.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=924:na-warsztatach-preorientacji-zawodowej&catid=10:aktualnosci&Itemid=16

Jeśli jakaś szkoła chciałaby przyjechać do nas na takie zajęcia – serdecznie zapraszamy. Proszę zgłaszać się poprzez sekretariat: 58 676 63 91

 

 

2022-04-04T17:48:09+00:00