Turniej piłki halowej w Bolszewie

Dnia 8 listopada 2018 o godzinie 9:00 Uczniowie reprezentujący naszą szkołę wzięli po raz pierwszy udział w rozgrywkach międzyszkolnych w składzie: Blok Dawid, Szymon Płotek, Paweł Hirth, Dawid Drewa, Jakub Drewa, Igor Bianga, Bartek Wyszecki! Zawody były rozgrywane w grupach 3 drużynowych. W naszej grupie były drużyny z Bolszewa oraz Nowego Dworu. Przegraliśmy pierwszy mecz z Bolszewem a z Nowym Dworem wygraliśmy i zajęliśmy 2. miejsce w grupie. Następnie zmierzyliśmy się ze zwycięzcą drugiej grupy Bojanem gdzie wygraliśmy po karnych i wywalczyliśmy finał. Ostatecznie wywalczyliśmy 2. miejsce w finale przegrywając ponownie z Bolszewem.

Serdecznie dziękujemy naszemu nowemu wuefiście, p. Radosławowi Czarneckiemu, który poprowadził naszych chłopców do zwycięstwa!

2018-11-19T11:56:20+00:00