ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ „W trosce o młodych – system uprzedzający w Szkołach Salezjańskich w Kniewie”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia  udziału w konferencji zatytułowanej „W trosce o młodych – system uprzedzający w Szkołach Salezjańskich w Kniewie”, której celem jest przedstawienie oferty naszych Szkół. Jesteśmy placówką oświatową, na którą składają się dwie szkoły – Szkoła Podstawowa oraz Branżowa Szkoła I Stopnia.

Misją naszych Szkól jest towarzyszenie młodemu człowiekowi na drodze rozwoju ku pełni człowieczeństwa poprzez oddziaływania prewencyjne, wpisujące się w pedagogię św. Jana Bosko. System naszych oddziaływań koncentruje  się na wzmacnianiu w młodym człowieku tego, co jest w nim dobre i wartościowe.

Nasza oferta edukacyjno-wychowawcza jest propozycją dla tych, którzy pragną znaleźć środowisko dla pełnego integralnego rozwoju.

Chcielibyśmy szerzej przedstawić Państwu ofertę naszej szkoły w formie konferencji. Zaplanowaliśmy dwie. Jedną w dniu 09 kwietnia br. /piątek/ o godz. 15.00  przy zachowaniu wszelkich zasad wynikających z pandemii w budynku naszych Szkół, drugą dnia 16 kwietnia br. /piątek/ o godz. 15.00 na platformie internetowej w formie telekonferencji.

Jeśli jesteście zainteresowani głębszym poznaniem charakteru naszych Szkół, zapraszamy do wypełnienia zgłoszenia i odesłania na adres sekretariat@szkolakniewo.pl .

Osoby chcące wziąć udział w telekonferencji otrzymają na wskazany adres e-mail link na platformę, na której będzie transmitowana telekonferencja z możliwością interaktywnego w niej  udziału.

Serdecznie zapraszamy, do zobaczenia.

 

formularz zgłoszenia doc

formularz zgłoszenia pdf

2021-03-15T12:45:15+00:00