Zjazd integracyjny nowych uczniów

W dniach 29-30 sierpnia w naszej szkole odbył się zjazd integracyjny nowych uczniów. Dwunastka z klasy I, dwójka z klasy II oraz jeden z klasy III rozpoczną rok szkolny w murach naszej szkoły. Młodzież miała okazję do zintegrowania się oraz poznania przyszłego miejsca nauki. Odbyły się warsztaty z pedagogiem szkolnym. Podczas prezentacji krótkiego programu telewizyjnego, uczniowie poznali postać Św. Jana Bosko oraz dzieło które założył. Nie zabrakło czasu na rekreację w postaci gry w piłkę nożną czy rozgrywkach sportowych na XBOXie. Ważnym punktem spotkania było zapoznanie się z Regulaminem Internatu oraz zasadami panującymi w nim. Na końcu zjazdu razem z rodzicami wzięliśmy udział w Eucharystii, podczas której powierzaliśmy Panu Bogu własne intencje oraz nowych wychowanków.

integracja5

integracja3