Pod koniec wakacji 17 sierpnia w Kuratorium Oświaty w Gdańsku odbyło się spotkanie dla dyrektorów szkół. Dotyczyło organizacji nowego rozpoczynającego się roku szkolnego 2017/2018. Konferencję prowadziła dr Monika Kończyk. Z naszej wspólnoty uczestniczył w niej Pan wicedyrektor Ryszard Poznań.
Spotkanie w Kuratorium Oświaty
admin
2018-05-09T11:06:48+00:00

