Spotkanie liderów Inspektorii Salezjańskiej Pilskiej w Kołobrzegu

W dniach 18-20 października 2018 r. odbyło się w Kołobrzegu spotkanie liderów Szkół Inspektorii Salezjańskiej w Pile; oddelegowanymi z naszej szkoły byli p. Bartłomiej Machol – kierownik internatu oraz wicedyrektor – Ryszard Poznań. Spotkanie miało charakter formacyjny, na którym ponownie przyjrzeliśmy się pedagogice św. Jana Bosco, która niewątpliwie jest najlepszym systemem wychowawczym na świecie. Rozeznawaliśmy charyzmat, którym musimy umieć się dzielić z pozostałymi i nowymi członkami – nauczycielami i wychowankami – szkół towarzystwa Salezjańskiego. Omówione również zostały wizje i pomysły Księdza Inspektora Jarosława Jakimowicza na przyszłe lata działalności Szkół z naszej Inspektorii Pilskiej.

2018-11-19T11:45:42+00:00