Urodziny księdza Dyrektora Marka Barańskiego SDB

W poniedziałek  27 września 2021 r. nasza społeczność szkolna obchodziła małą uroczystość. Urodziny naszego księdza Dyrektora Marka Barańskiego SDB. Uczniowie przygotowali życzenia, które złożyli wraz z kwiatami i upominkiem. Było śpiewane sto lat i nie tylko. Do życzeń dołączyło się grono nauczycieli, wychowawców i obsługi. Pamiętać i szanować swoich bliskich, dobrze im życzyć i modlić się wspierając, to najwyższa wartość naszego jestestwa i człowieczeństwa. Drogi Jubilat zaprosił wszystkich na słodki poczęstunek, przy którym nie zabrakło radości, humoru, zabawy ORAZ opowiadań z życia wziętych, które przeżywał w tych minionych latach. Szanownemu i drogiemu Jubilatowi księdzu Markowi życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Maryi Wspomożenia Wiernych, świętego Patrona i tego czego sobie życzy.

2021-10-29T00:54:45+00:00