Szkółka Wędkarska 2024

Na przełomie kwietnia i maja w naszej szkole odbyła się szkółka wędkarska. Uczniowie mieli okazję poznać wędkarstwo wraz z działaniami Polskiego Związku Wędkarskiego, zagadnienia z zakresu ekologii, ochrony środowiska, zagospodarowania wód oraz związanymi z nimi przepisami prawa. Każdy z uczestników otrzymał kartę wędkarską, legitymację członka PZW oraz upominek w formie sprzętu wędkarskiego i pamiątkowej przypinki. Pierwszą rybę w trakcie części praktycznej złapał Wiktor Chodorowski, za co otrzymał bon na zakupy wędkarskie. Największą rybę złowił Dawid Erdmański, co uhonorowano nagrodą w postaci zestawu gruntowego. Współorganizatorem było Koło Polskiego Związku Wędkarskiego nr 80 Wejherowo – Miasto. Szkolenie odbyło się dzięki wsparciu finansowemu Powiatu Wejherowskiego oraz sponsora Sklepu Wędkarskiego „Wabik” z Góry. Wszystkim za wsparcie ogromne Bóg Zapłać. Nade wszystko dla członków koła, na czele z prezesem Panem Adamem Elwartem.

 

2024-05-17T09:55:01+00:00