WIGILIA SZKOLNA 2022

WIGILIA SZKOLNA 2022
W naszej szkole odbyły się dwa spotkania wigilijne. Pierwsze miało miejsce 16 grudnia, przeznaczone dla wszystkich pracowników placówki. Po wspólnym dziękczynieniu podczas mszy św. spotkaliśmy się na tradycyjnym poczęstunku oraz łamaniu się opłatkiem. Była to okazja do podziękowań oraz życzeń na kolejny rok pracy.
Drugie spotkanie przeznaczone dla szerszej społeczności tj. uczniów, rodziców, nauczycieli oraz zaproszonych gości i naszych przyjaciół odbyło się 20 grudnia. Najpierw sprawowana była eucharystia podczas której, wprowadzono relikwie św. Jana Pawła II. Jest to dar, który otrzymaliśmy z rąk Kardynała Stanisław Dziwisza. Następnie udaliśmy się na salę gimnastyczną, gdzie zaprezentowano jasełka w wykonaniu uczniów. Po występie odbyło się łamanie opłatkiem i poczęstunek w jadalni. Na końcu nie zabrakło świątecznych prezentów rozdawanych przez ks. Dyrektora, oraz wspólnego kolędowania.

 

 

 

 

 

 

 

2023-01-04T19:13:45+00:00