Zjazd Integracyjny 28-29.08.2023

Tegoroczny zjazd integracyjny rozpoczął się tradycyjnie w ostatnim tygodniu, przed rozpoczęciem roku szkolnego. Pierwszego dnia uczniowie zwiedzali teren szkoły. Mieli okazję poznać to co dzieje się na co dzień w poszczególnych miejscach. Następnie mieli okazję poznać się wzajemnie w czasie zajęć grupowych w sali konferencyjnej. Po obiedzie cała grupa udała się do Adventure Park Kolibki. W tym miejscu chłopcy musieli ze sobą współpracować aby podołać stawianym im zadaniom. Po przyjeździe był czas na rekreację. W drugi dzień uczniowie zapoznali się z sylwetką ks. Bosko oraz patrona szkoły ks. Ignacego Błażewskiego. Odbyło się również spotkanie na którym zapoznano uczniów z regulaminami i zasadami funkcjonowania w szkole oraz internacie. Zjazd zakończył się wspólnym spotkaniem z rodzicami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zjazd Integracyjny 28-29.08.2023 tekst artykuł

2023-09-14T15:24:21+00:00